הספריה האקשית והספריה הקוסמית - אילנה רוגל - פרק 36, פודקאסט המעלית

עודכן ב: יול 16


אילנה רוגל, מובילת מגדלור נכנסה למעלית ובשפה המיוחדת שלה לקחה אותנו לעומקים של מרחבי האין. מעבר להבנה שהמעשים שלנו בחומר מתודעים ויש מי שלומד מהם, אילנה משכה אותנו להבין ולתת את הדעת למרווחים הבלתי נראים לפני שהמעשים שלנו מתמצקים לחומר.


באותם מרווחים נמצאים החלומות שלנו, המאוויים, הרעיונות, הדימויים, חוטי האנרגיה שיכולים לעזור לנו להתקדם במסע האישי שלנו עלי אדמות. לפני שאנחנו רצים לממש בחומר כדאי לנו לשהות באותם מרווחים, לתת להם ללוות אותנו ולהדרך את השלבים הבאים.


במילים אחרות האנושות מקבלת רוח גבית אדירה לחלום, לסרוק את מרחב האפשרויות, להעז במקום לשחזר פעולות ומעשים שכבר עשינו בעבר.


חזרה לספריה הקוסמית. אותה ספריה מכילה לא רק את החוויות שאנו חווים בעולם החומר, אלא מקיפה את כל הזכרונות מאז המפץ הגדול הראשון אז נולדו התודעות לפני שהיה חומר והמפץ השני בו נוצר החומר. בכולנו אצורים זכרונות מאותם זמנים.


הספריה קוסמית כוללת זכרונות שהם לא סובייקטיביים, כלומר הם מזוקקים להבנות ללא נקודת מבט אישית. מדובר על ארכיטיפים (סמלי הבנות) שאספנו בעבר ואנחנו עדיין אוספים ומרחיבים תוך כדי החיים שלנו בגוף חומר.


אילנה הסבירה לנו:

  1. מדוע כשאנחנו באים לגוף חומר יש לנו זיכרון קלוש מאוד מגלגולים קודמים?

  2. מדוע חשוב שבין זכרונות הנשמה שלנו יהיו גם מרווחים של אפשרויות בחירה?

  3. איך כל זה קשור למחלות ומה הקשר המיוחד לקורונה?

  4. מה התפקיד של הירח בתהליך תעוד הזכרונות שלנו אחרי החיים?

בסוף הפרק אילנה שיתפה אותנו בחלקים מהמסע האישי שעברה עד לרגע הזה המכונה בפיה - הווה בתפארה. האזנה נעימה! 

אילנה רוגל בפודקאסט המעלית - שיחה על הסיפריות האקשיות , הספריה הקוסמית
אילנה רוגל בפודקאסט המעלית - שיחה על הספריות האקשיות , הספריה הקוסמית

937 צפיות0 תגובות