מסע הנשמה (חלק שני), פרק 11 - פודקאסט המעלית


יש אנשים שמקשים עלינו להתפתח.

מה התפקיד הגובהה שלהם? האם הם תכננו את זה לפני שבאו לחיים?

בפרק הזה, נורית אלדר מפגישה את יניב עם הנשמה של אביו שהיה אבא מאתגר ונפטר לפני מספר שנים ועם נשמת סבו שלא זכה להכיר ומסתבר שהוא מאוד דומה לו. פגישה מרגשת שלקחה את יניב להבנות משמעותיות להמשך. נפלא שניתן לפגוש נשמה שכבר לא בחיים ולקבל ממנה הבנות והסברים כדי להקל אלינו את המשך החיים. משם השיחה שלנו גלשה לטיול אל "הארץ הנשמות" ולדיון על בחירה חופשית לעומת ייעוד מוכתב מראש ברצון הנשמה. חלק שני של מסע הנשמה - האזנה נעימה...

מסע הנשמה פרק 11 חלק שני פודקאסט המעלית - עם דני גולן, יניב אדרי ונורית אלדר
מסע הנשמה פרק 11 (חלק שני) פודקאסט המעלית. דני גולן ויניב אדרי מארחים את נורית אלדר

בפרק הזה נורית מספרת לנו שהנשמה עולה עם רגשות ומשתחררת מהם בשלב מסויים במסע הנשמה. כאשר היא נפגשת עם מדריכים היא כבר עוזבת את הרגשות כדי שתוכל להתבונן על החייה ללא הטיה רגשית.


נורית מספרת לנו כיצד פגשה את אילן שהכתיב לה את סיפרה הראשון: "מכתבים מהעולם הבא" ולקח אותה איתו למסע אל העולם שמעבר. נורית מתארת לנו כיצד מתנהל העולם שם למעלה.

מה בדיוק קורה בשינה שלנו - מה עושה הנשמה בזמן השינה? הנשמה נכנסת ויוצאת מהגוף והוא כלי הרכב שלה - היא יודעת לאיזה גוף להכנס, למעשה היא בוחרת אותו לפני כניסה לעולם החיים.

דיברנו גם על ייעוד הנשמה, כמה זמן היא מתעדת חוויות, כמה זמן מוערך היא נשארת במימד הנשמות ולאחר כמה זמן חוזרת לגוף... ועוד נושאים מרתקים נוספים.


כדי להשאר בעניינים נשמח שתרשמו לפודקאסט המעלית ובכל פעם שנעלה פרק נשלח לכם אותו למייל. ההרשמה מתחתית עמוד הבית של המעלית - לחצ/י כאן>>


האזנה נעימה...

266 צפיות0 תגובות