המעלית פרק 1.png

הכנה למסע אסטרלי עם אביחי אבוהב - פרק 22, פודקאסט המעלית

עודכן: 16 ביולי 2021


כדי להתנסות מחוץ לגבולות של עצמנו, יצאנו למסע אסטרלי (מסע חוץ גופי).

הוצאנו חלק מהתודעה שלנו מחוץ לגוף בעזרת ההדרכה של אביחי אבוהב - מרפא, מדריך רוח עתיר ידע ולב. הפרק הזה הוא הכנה למסע בו אביחי מלמד אותנו על מסע אסטרלי - הפרדת גוף האור שלנו מהגוף הפיסי. זו יכולת שעשויה לעזור לנו ולהבין את העבר שלנו ואף לטעום מתוך אפשרויות העתיד. אביחי סיפר לנו על מוסדות בעולם שמלמדים את הטכניקה הזו וחוקרים אותה ואף הסביר כיצד מתרחש מסע אסטרלי. הבנו שכדי להצליח לצאת יש לתרגל את היכולת הזו ולהתנסות בה, אבל על כך בפרק הבא. הפרק הזה עוסק בהכנה למסע והוא לימד אותנו המון...

פודקאסט המעלית מארח את אביחי אבוהב שהוציא אותנו למסע אסטרלי
פודקאסט המעלית מארח את אביחי אבוהב שהוציא אותנו למסע אסטרלי

בסרטון הנפלא הבא, מתוך ערוץ היוטיוב של Gaia, ד"ר תרזה בולארד מספרת בגוף ראשון על החוויה שלה ביציאה למסע אסטרלי בהתחלה כתינוקת ויותר מאוחר כשבגרה. תרזה מתארת את הלימוד שלה במכון מונרו, שאביחי הזכיר לנו בפרק הזה גם כן ואחר כך במוסד אחר. תרזה מדברת על המטרות שלנו ביציאה למסע אסטרלי, עשה ואל תעשה, מהיכן הגיע המילה "אסטרלי" ומה הקשר לחלומות שלנו תוך כדי שינה.


בסרטון יש הדרכה כיצד יוצאים למסע אסטרלי - מסע בין כוכבים להרחבת התודעה.

אנחנו יצורים שמסוגלים לעבור בין ממדים דרך הדימיון וכיוון התודעה, הרעיון הוא רק להאמין שיש הרבה מעבר לגוף הפיסי שלנו... כשאנחנו מאמינים בזה ומשלבים את זה ביום יום, החיים הופכים לרב מימדיים, קלים יותר, ערניים יותר, שלבים, מרגיעים ואם אפשרות להכיל כל סיטואציה בקלות. מתוך ההבנה שאנחנו רואים רק חלק קטן מהתמונה הגדולה... סיבה טובה לצאת למסע אסטרלי ולהכיר את הרב מימדיות שלנו.


245 צפיות0 תגובות